in

Vücudunuza ugun ürünler hangileri ?

Vücudunuza ugun ürünler hangileri ?

Size en yakışanı giysi giyebilmek,  yakışan ürünü bulmak için püf noktaları buyazımızda sizlerle Paylaşacağız Sevgili idealdiyet.com Kullanıcılarımız. Evet sevgili ve çok değerli kızlar, sizi daha güzel gösterecek ürünler için yazımızın devamını okumanızı öneriyoruz.

TREND: ŞORT

Şortlar, 2009 yazındaki saltanatlarını 2010 yazında da devam ettirecekler. Öyleki kimse artık gece şort giymekten çekinmeyecek. Gece için metalik renkler, deri, saten veya ipek kumaşlar tercih edebilirsiniz. Emilio Pucci’nin tasarımı gibi piton desenli şort gece için ideal bir seçim. Gündüz ise şortun saltanatı jean’in popüleritesiyle birleşiyor. Bu sezon gardrobunuzda mutlaka bir jean şort bulundurun.

KISA GÖVDELER

Üst gövdeniz kısaysa şortunuzla aynı desen veya renkte bir bluz giyerek bütünlüğü sağlayabilir, vücudunuzu orantılı gösterebilirsiniz.

KISA BACAKLAR

Mini şortlar sizin için doğru seçimler. Böylece bacak boyunuz daha uzun görünecektir. Ayağınıza dolgu taban sandaletler veya platform topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

UZUN BACAKLAR

Diz üstü veya bermuda şortlar bacak boyunuzu daha orantılı gösterir. Ayrıca paçaları kıvrık modellere de yönelebilirsiniz. Ayağınıza düz sandaletler veya babetler tercih edin.

KÜÇÜK GÖĞÜSLÜ BAYANLAR İÇİN BİKİNİ ÖNERİLERİ

İçi dolgulu modeller bu bayanlar için çok uygun. Eğer pedi olan modeller hoşunuza gitmiyorsa işlemeli olanlara yönelebilirsiniz. Renk olarak koyu renklerdense canlı tonlar veya beyaz tercih edin. Ayrıca bikininizin üst kısmını açık renk altını koyu renk, seçerseniz dikkati üst kısmınıza çekerek göğüslerinizin daha dolgun görünmelerini sağlayabilirsiniz.

GÖGÜSLERİ VE KALÇA KISMI GENİŞ, KALÇALARI DAR BAYANLAR İÇİN ELBİSE ÖNERİLERİ

Gömlek elbiseler bu sezon hem çok gözde hem de çok kullanışlılar. Doğru kumaş ve deseni seçerek birkaç beden ince görünebilirsiniz. Elbisenin kemer kısmını göbeğin altında, kalçanın hemen üstünde tutarsanız üstünüz dökümlü durur. Böylece fazlalıkları kamufle etmiş olursunuz. Aksesuar olarak dikkati üst kısmınıza çekecek tasarımlardan kaçının. Büyük renkli bileklikler tercih edebilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Kadın olmanın ayrıntıları neler ?

Erkek mi yoksa kadın mı daha Kıskanç ?