in

Yanlış yapılan diyet sistemleri

Yanlış yapılan diyet sistemleri

Bütün bu konuları inceleyerek, araştırarak ve uzmanlardan diyetisyenlerden bilgiler alarak sizlerle paylaşıyorum. Yanlış diyetlerle sağlığınızı tehlikeye atmayın.

Kulaktan dolma bilgilerle, yanlış bilgilerle zayıflasanız bile, bu hem geçiçi olur hem de zararlı. Bu yüzden sormak istediğiniz tüm sorularınızı aşağıdaki adrese gönderin.

Diyetle ilgili sorular bölümünden sorulan sorular ve cevaplarını takip edebilirsiniz.

Yaz geldi hızlı kilo vermeliyim
Özellikle yaz mevsimine yaklaşırken, insanlarda bir diyet telaşı da başlar. Bütün bir kış alınan kilolar, o dönemde acilen kilo vermeniz gerektiğinini düşündürtür.

Acilen zayıflamalıyım
Bir ayda 10 kilo vermek isterdiniz değil mi? Temmuz ayında tatil planınız var Haziran’da bir rejim yapıp Temmuz’da on kilo vermiş olarak tatile gitmeyi çok isterdiniz.

Sağlığınız herşeyden daha önemli
Zayıf olmak, kilo vermek sağlığınızdan önemli değil bunu unutmayın. Bir ayda vereceğiniz on kilo, metabolizmanızın zayıf düşmesine, bir aydan sonra alacağınız on kilonun çok daha fazlası için vücudunuzu hazırlamaya ve hayatınız boyunca kurtulamayacağınız çatlaklarınızın oluşmasına sebep verir. Ki bunlar sadece birkaçı ve ilk olarak akla gelenler.

Sağlıklı kilo vermek
Evet amacımız kilo vermek ama sağlıklı besin ve bilgilerle, sağlıklı kilo vermek. Nasıl sağlıklı şekilde kilo verebileceğinizi, diyet listenizin nelerden oluşması gerektiğini ve diyetlerle ilgili püf noktalarını bu sitede sizlerle paylaşıyoruz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Yapay tadlandırma masum olabilirmi ?

Yeni Yılda Zayıflama Fırsatı