in ,

Yara Tozu Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Zararları Var Mıdır ?

Yara Tozu

Froximun yara bakım tozu kimyasal içermeyen kortizonsuz, etkin maddesi Clinoptilolittir olan bir doğal bir yara ve yanık kapatıcıdır.

Yara Tozu Nedir ? 

Froximun Yara Kapatıcı yaranın içerisindeki ağır metalleri ve toksit maddeleri yok ederek kalsiyum potasyum magnezyum sodyum gibi yararlı elementleri yara veya yanığın üzerine bırakarak iyileştirme ve tedavi etme gücünü  sergiler.

Yara Tozu İçeriği Nedir ?

Vücudumuzda zaman zaman farklı şekillerde çıkan yaralara ve yanıklara ne yapacağımız ve nasıl bir süreç izleyeceğimiz, yara ve yanığın kolay ve acısız iyileşmesi konusunda önemli bir meseledir. Yarayı veya yanığı mikrop kaptırmadan hijyenik ve sağlıklı bir şekilde iyileştirmeye çalışmak Froximun yara bakım tozu ile sağlıklı ve kolaydır.Evimizde iş yerimizde sokakta her an başımıza gelebilecek görünmez bir kaza bizim canımızı yakmakla kalmaz gündelik hayatımızın ritmini bozar. Başımıza gelen böyle bir kaza ve durumda örneğin kaynar bir çay suyunun üzerine dökülmesi sonucunda oluşan yanık yaralarında froximun açık yara tozu oldukça etkili bir şekilde yarayı iyileştirme sürecine yönlendirir.

Ürünün içeriğindeki karışımlardan birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Yara Yanık Tozu Etkileri

Froximun Yara Bakım Tozunun (Froximun Toxaprevent Skın) etki ettiği yanık türleri:
El Yanığı
Vücut Yanğı
Su yanıkları ( Sıcak çay yanıkları )
Ateş Yanığı
Yağ yanığı
Güneş yanıkları
Soğuktan Oluşan Yanıklar
Rüzgar Yanığı
Buz Yanığı
Buhar Yanığı
Asit Yanığı
Ütü Yanığı
Asit Yanığı
Kaynak Dumanı yanığı
Egzoz anığı
Kimyasal yanığı
Elektrik yanığı

Yanıkların dışında genellikle uzun süre yan yatma sonucunda oluşan yaralara yatak yarası denir. Yaşlı hastalarda görülen bu yaralara dikkatli bir şekilde müdahale etmek gerekir.Uzun süre yatakta kalmayı gerektiren nörolojik ve fizyolojik durumlarda kişileri yatağa bağımlı kılabilir. Bu gibi travmatik durumlarda kişilerde doku hasarı meydana gelir ve vücudun bazı bölgelerinde yaralar oluşur. Bu yaralara Froximun Yara kapatıcı sürülerek tedaviye yardımcı pansuman yapılabilir.

Farklı bir yara türü ise kan şekeri yüksek kişilerde uzun vadede ayaklarda oluşan yaralardır. Bağışıklık sisteminin zayıflaması ile ayakta oluşan yaralar zaman içinde iltihaplı enfeksiyonlara neden olur. İltihap ve yara zaman içinde iyileştirilmez ise kangrene dönüşür. 

Bunun dışında ayak bileği ve çevresinde oluşan bacak yarası şeklinde tabir edilen ve iyileşmesi uzun vakit alan 45 yaş üzerinde görülen yaralar vardır.Bu yarların tedavisi de oldukca zordur. yara bakılmadığı takdirde kemiğe kadar ilerler.Bu kişilere yapılacak olan tedavi yöntemi hijyenik olmak durumundadır ve yayılması önlenmelidir.  

Yara Tozu Nasıl Kullanılır ?

Zedelenmiş ve hasar görmüş bölgenin çevresi, Serum fizyolojik ile temizlendikten sonra bol miktarda Froximun yaranın içine ve yüzeyine dökülür. Üzerine temiz gazlı bez örtülen hasarlı bölge bir sonraki uygulamaya kadar kapalı kalır. Uygulama yaranın boyutuna, derinliğine ve etkisine göre günde iki ya da üç kez yapılmalıdır.

Yara Tozu kullanımı basit ve kolay olduğu için benzerleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasına girmiştir.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Froximun Toxaprevent Medi Pure Nedir?

Bağırsaklarımız kişinin aynasıdır. Sağlıklı bir vücut için sağlıklı bir bağırsak florasının varlığı ile mümkündür. Tükettiğimiz gıdaların emilimi bağırsaklarımızda gerçekleşir. Bağırsaklarımızda bulunan faydalı bakterilerin iyi ve tam çalışması sağlığımızın temelini oluşturur. Ne yediğimizi ve yediğimiz her ürünün toksit madde barındırıp barındırmadığını bilemeyiz. Fakat yedikten sonra bağırsak sağlığımızı destekleyici sağlıklı ürünler kullanabiliriz. Bu zararlı maddelerden bizleri, bağırsaklarımızı bir çim tabakası gibi saran faydalı bakteriler korur ve zararlı maddeler emilip vücuda yayılmadan vücuttan atılmalarını sağlar. Froxumun Toxaprevent Pure bir bağırsak dostu olarak aynı zamanda organik asitler üreterek bağırsak duvarlarımızın korunmasını da sağlar. Sağlıklı bağırsak florasının pek çok toksik maddeyi ve kanserojen maddeyi etkisiz hale getirme özelliği mevcuttur.

Froximun Toxaprevent Pure Nasıl Uygulanır?

Normal şartlarda sabah, öğlen ve akşam yemeklerinden önce 475 mg’lık 2 adet kapsül bol su ile içilmelidir. Vücuttaki rahatsızlığa ve doktor’un tavsiyesi ile günlük alım miktarı arttırılabilir .

Froximun Toxaprevent Plus Nedir?

Froximun Toxaprevent  Plus vücuda alındığı süreden itibaren her noktayı temizleyerek bağırsaklara inen ve bedeni tüm toksit maddelerden arındıran organik bir mineraldir. Çağımızın en büyük sorunlarından olan stres ve düzensiz beslenme ve sağlıksız ürünler tüketmek toksin denilen maddenin vücudumuzda birikmesine neden olur. Biriken bu zehirleri vücuttan uzaklaştırmak ve temiz sağlıklı bir yapıya kavuşmamıza yardımcı olur.

Froximun Toxaprevent Plus Detox Kullanımı

Her sabah 3 gr’lık stick suya karıştırılarak içilir. Karıştırılacak kaşığın tahta kaşık ya da tahta çubuk olmasına önem verilmelidir 30 gün hiç ara vermeden kullanılmalıdır. Doktor’un tavsiyesi günlük alım miktarı arttırılabilir. Sabah aç karnına alınması uygundur. Çocuklarda da rahatlıkla kullanılabilir

Yara Tozu Kullananlar Yorumları

Yara Tozu kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Yara Yanık Tozu hakkında http://www.bolgeselzayiflamak.net/ sitesindeki bu makaleye yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Yara Yanık Tozu içeriği, kullanım kolaylığı ve oldukça fazla rağbet görme hali ile dikkatleri üzerine toplayan özel bir üründür. Yara Yanık Tozu kullanıcı yorumlarını incelediğiniz de neredeyse kullanan kişilerin hepsinin üründen memnun kaldığını görebilirsiniz.

Yara Yanık Tozu Yan Etkileri Nelerdir ?

Yara Yanık Tozu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Yara Yanık Tozu Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Yara Yanık Tozu Sipariş

Yara Yanık Tozu, etkinliği kanıtlanan pek çok ürün gibi, piyasada sahteleri olabilen bir üründür. Bu nedenle Yara Yanık Tozu siparişi nereden verdiğiniz oldukça önemlidir.Kullanıcıların memnuniyetini her şeyden önce düşünerek yol alırken, cebinize de en uygun seçenekler sunmakta olan siteleri sizler için araştırıyoruz.

https://www.froximun.net sitesi üzerinden merak ettiğiniz detaylı bilgilere sahip olabilir ve siparişinizi kolay ve hızlı şekilde oluşturabilirsiniz.

İhtiyacınız olan miktarda Yara Yanık Tozu sipariş ederek formdaki bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz. Yara Yanık Tozu tavsiye ettiğimiz site üzerinden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Yara Yanık Tozu kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, Havale / EFT ile ödeme, Western Union ile ödeme seçenekleriyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yara Yanık Tozu İstanbul, Yara Yanık Tozu İzmir, Yara Yanık Tozu Artvin, Yara Yanık Tozu Manisa, Yara Yanık Tozu Nevşehir, Yara Yanık Tozu Çanakkale, Yara Yanık Tozu Düzce gibi bütün il ve ilçelerimizden Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz.

Yara Yanık Tozu yurt dışı sipariş vermek isterseniz Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarından Dünya’nın heryerine sipariş verebilirsiniz. Yara Yanık Tozu Avusturya, Yara Yanık Tozu Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Yara Yanık Tozu Malta, Yara Yanık Tozu Bulgaristan, Yara Yanık Tozu Azerbaycan, Yara Yanık Tozu KKTC, Yara Yanık Tozu Tacikistan Yara Yanık Tozu Cezayir, Yara Yanık Tozu Çad, Yara Yanık Tozu Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Yara Yanık Tozu ABD, Yara Yanık Tozu Kanada, Yara Yanık Tozu Arjantin gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz belirttiğiniz adresinize aynı gün kargoya verilir.

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

prostmil

Prost Mil Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

istenmeyen tuyler

Tüy Dökücü Mendil Nedir? Ne İşe Yarar? Kullanımı Nasıldır?