in

Yaz için güzellik formülleri

Yaz için güzellik formülleri

Lazer tedavilerinde lazer-park trendi:Yüz gençleştirmek, kırışıklık tedavisi, leke tedavisi, doku sıkılaştırma,  damarsal lezyonlar, gözenek tedavisi, akne izi tedavisi, yara izi tedavisi, deri lezyonlarının yok edilmesi, kılcal damar tedavisi, varis tedavisi, yağ eritme, doğum çatlakları, beden şekillendirme, cerrahi işlemlerde kesici etki, dövme çıkarma, yara iyileşmesi ve istenmeyen kılların yok edilmesi işlemlerini lazer-parkı içerisinde bulunan farklı lazer cihazları ile yapılabilir.

Kök hücreden zengin yağ hücre enjeksiyonları:

Kök hücreden zengin yağ hücre enjeksiyonları ile kişinin cildinde önemli değişikliklere neden olur. Kırışıklıklarda azalma ya da yok olma yanında, yüzde gerginlik, güneş hasarının geri dönmesi, yüzdeki lekeli cildin daha homojen bir renge dönüşmesi, yüzdeki porlar dediğimiz küçük deliklerin sıkılaşması gibi pek çok yarar sağlar.

Lazer lipo ile bölgesel zayıflama:

Estetik cerrahide son yılların trendi olan lazer lipoliz, bölgesel yağ fazlalıklarından kurtulmanın emin ve kestirme yollarından birisi olarak öne çıkıyor. Kısaca lazer lipo olarak da bilinen yöntem lazer enerjisinin yağ dokusu içerisine bir fiberoptik aracılığıyla gönderilip; parçalanması ve hasarlanması esasına dayanır. Gevşek deriyi de bir miktar toparlama özelliği nedeniyle, bölgesel zayıflamada ideal bir yöntemdir.

İnjet teknolojisi ile vitamin püskürtme:

C vitamini başta olmak üzere vitaminlerin yeteri miktarda derin tabakalara yayılabilmesi için injet teknolojisi gerekir. Kollajen üreten hücreler derinde bulunur. Bu tabakaya kadar yeteri dozda inmeyen C vitamininin ancak yüzeyel tabakalar üzerinde bazı etkiler sağlayacaktır.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Kariyer estetiği ile yeni görünüm

Sıkı diri göğüsler için öneriler