in

Yeşil çay saçları besliyor, saç dökülmesini önlüyor!

Yeşil çay saçları besliyor, saç dökülmesini önlüyor!

Yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde kullanılan yeşil çay mucize etkileriyle herkesin dilinde… Kanseri önleyen ve bağışıklık sistemini güçlendiren yeşil çay saç bakımında da harika etkiye sahip!

Yeşil çay nedir?

Yeşil çay siyah çayın daha az işlenmiş halidir. Yani siyah çaydan çok daha doğal ve faydalıdır. Kuvvetli bir antioksidandır. Zayıflamaya yardımcı, sindirim sistemini düzenleyici, bağışıklık sistemini de kuvvetlendirici etkiye sahiptir.
Özellikle Uzakdoğu’nun senelerdir vazgeçilmezi olan yeşil çay vitamin ve minerallerle vücudu destekler. Kalp rahatsızlıklarını ve çeşitli hastalıkları önleyici özelliğe sahiptir. Stresi azaltarak rahatlamayı sağlar. Günde 2-4 fincan yeşil çay içenlerin daha sağlıklı olduğu ve daha uzun yaşadığına inanılmaktadır.

Yeşil çay saç dökülmesini önler mi?

Antioksidan oranı yüksek olan yeşil çay vücuttan zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda metabolizmayı da hızlandırır. Bu özellikle yeşil çayın saç bakımındaki etkileri uzun yıllar araştırıldı.
Saç dökülmesine karşı geliştirilen dünyanın ilk yeşil çay ve anti-aging özellikli medikal şampuanı Lacinia sunduğu bu etkili formülle bir devrim yarattı.
Lacinia anti-aging özelliğiyle saç derisini zayıflayan ve ölmeye yüz tutan hücrelerden arındırıyor. Böylece saç dökülmesinin ana nedenine inerek 1 hafta gibi kısa sürede saç dökülmesini önlüyor. Saç ölü derilerden arındıran Lacinia, saçları kepeklerden de arındırarak nefes almasını sağlıyor.
Ölü derilerden temizlenen saç hücreleri yeşil çay ile kökünden ucuna kadar besleniyor. Saç dökülmesine karşı en etkili müdehaleyi yapan medikal formül Lacinia en güçsüz saçları bile kısa sürede sağlığına kavuşturuyor. Ayrıca Lacinia diğer kozmetik ürünlerden farklı olarak, yeni saç gelişimini de destekliyor.
Yeşil çay ve anti-aging özellikli Lacinia ile düzenli kullanımda 1 haftada saçlarınız kepekten arınıyor ve saç dökülmesi fark edilir derecede önlenebiliyor.
Lacinia’nın farkı saçlarınızı yenilemesi! Lacinia ile saçlarınız daha canlı, daha gür ve daha sağlıklı…
Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Saç dökülmesinin nedeni belirlendi

Saçların dökülme nedeni belli oldu