in

Yudali Saçlarınızı Yeniden Çıkarıyor!

Yudali Saçlarınızı Yeniden Çıkarıyor!

Yudali Saç Güçlendirici Bakım Spreyi saç dökülmesine en etkili çözümü sunan spreydir. Saç dökülmesi ve kellik probleminin yol açtığı psikolojik sonuçlar ve özgüven eksikliğini tamamen ortadan kaldırır. Kişinin kendisine tekrar güvenmesini ve aynaya baktığında tekrar kendisini mutlu hissetmesini sağlar.

Etkisini, Dünya’nın her yerinde kanıtlayan Yudali yenilenmiş ve kat kat daha etkili formülüyle artık Türkiye’de! Özellikle Türk Erkeği’nin genetik problemi olan saç dökülmesine en etkili çözüm olan bu ürün, özel içeriğiyle saç köklerinizdeki ölü deriyi temizleyerek size yepyeni ve çok daha güçlü saçlar armağan ediyor.
Yudali Saç Güçlendirici Bakım Spreyi bayanlarda ve erkeklerde saç dökülmesi probleminin nedenlerini ortadan kaldırarak yeni saç oluşumunu destekler. Saç diplerinize etki ederek, besler ve eskisinden daha da güçlü, daha gür saçlar verir.

Yudali’nin diğer ürünlerden farkı saç dökülmesinin bütün nedenlerini düşünüp formülünde bu nedenlerin hepsine destekleyici çözümler geliştirmesidir. Saç dökülmesinin nedeni genetik de olabilir, stres de… Hatta çeşitli hastalıklar ve ilaç kullanımı da saçlarınızı kaybetmenizin nedeni olabilir…

Yudali Saç Güçlendirici Bakım Spreyi saç dökülmesinin bütün nedenlerini minimuma indirerek saçlarınızı besleyen, saç çıkarımını destekleyen bir formüldür. İşte tam da bu sebeple, Dünya’nın her yerinde olduğu gibi şimdi de Türkiye’de bütün kullanıcılarından olumlu sonuçlar alıyor ve Türkiye’nin saçlarını baştan çıkartıyor!

Yudali’nin formülü bütün Dünya’da başarısı kanıtlanmış ve saç çıkarımında devrim yaratmış en etkili formüldür. Bu özelliğiyle diğer ürünler gibi sadece geçici saç çıkarımı sağlamaz. Saç çıkarımının devamını sağlamak için saç köklerinizi besler, ölü hücreleri yenileyerek mucizeler yaratır.

Kullanımı :

Yudali Saç Güçlendirici Bakım Spreyi’ni günde iki kere kuru ve temiz saçlarınıza uygulayın. Ürünü saç derinizin dökülme problemi olan bölgelerine uygulamaya dikkat edin. Ayna karşısında uygulamanız bu işlemi kolaylaştıracaktır.Problemli bölge başınızın arka bölgesindeyse elinize alacağınız ikinci bir aynayla daha rahat uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşamları kullanılması tavsiye edilir.

Yudali’yi kullanırken önerilen dozu aşmamanız gerekir. Alerjik bir cilt yapısına sahip olanlar, öncelikle doktora danışmalıdırlar. Ürüne karşı herhangi bir alerjik reaksiyon gösterirseniz, kullanmayı kesip, doktorunuza danışmalısınız. Vücudun başka bölgelerine uygulanması sakıncalıdır. Yüze ve gözlere temastan kaçınılmalıdır. Böyle bir durumda en yakın sağlık merkezine başvurulmalıdır.

Purified Water: Kimyasallardan arındırılmış, saf su. Saf su, saç kökünüzün güçlenmesi ve dengeli olarak saç gelişimi için hayati önem taşır. Saçlarınızı güçlendirerek, saç çıkarımını destekler.

Alcohol: Saf alkol.

Triethanolamine: Trietanolamin. Nötralize edici ajan olarak sabun, şampuan gibi ürünlerin formülünde yer almaktadır.

Glycerin: Gliserin. Saç güçlendirmekte Yudali’nin diğer bileşenleriyle birlikte saç hücrelerini yeniler ve saç çıkarımını destekler.

Butylene Glycol: Butilen Glikol. Formülde çözücu görevini alır. Kozmetik ürünlerde ve nemlendiricilerde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Pyridoxine: Piridoksin bilinen adıyla B6 Vitamini. Cinsel fonksiyon bozuklukları, hormonal dengesizlikler ve depresyon gibi rahatsızlıkların tedavisinde önerilir. Bu vitamin grubu saç çıkarımını destekler.

Panax Ginseng Extract: Panax Ginseng. Uzakdoğu’da mucize bitki adıyla bilinir. Ağır psikolojik rahatsızlıkların tedavisinden iç hastalıklara kadar bir sürü rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Yenileyici özelliğiyle ölü hücreleri yeniler ve hücre üretimini destekler. Saç çıkarımında mükemmel ve uzun ömürlü bir destektir.

Angelica Polymorpha Sinesis Extract:
Melek Otu özü. Sinirleri yatıştırıcı ve ağrı kesici özelliği vardır. Bunun yanışıra mükemmel bir iyileştirici güce sahiptir. Çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde ve iyilişme süresinin kısalması için kullanılır. Saç köklerini güçlendirerek, zarar görmüş hücreleri iyileştirir. Bu bölgedeki tahribatları en aza indirerek saç çıkarımını destekler. Saç dökülmesini engelleyerek, saçların kuvvetlenmesini sağlar.

BU MUCİZE ÜRÜNE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ TIKLAYIN!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Saçları deniz ve güneşten korumanız gerekiyo

Saç elektriklenmesini nasıl önleriz ?