in

Yüz dolgu ürünleri sizlerle

Yüz dolgu ürünleri sizlerle

Zamanımız da, güzelliğine düşkün olan bayanlar tarafından rağbet gören dolgu yöntemleri nasıl uygulanır ? Gelin hepbirlikte öğrenelim gerekli olan bilgileri Sevgili idealdiyet.com Kullanıcılarımız…

Dolgu nasıl uygulanır ? Dolgu maddeleri günümüzde gittikce yayılarak bayanların bir numaralı tercihi halini almıştır..

Artık alerjik reaksiyonlarda oluşturmayarak daha güvenilir bi hale gelen dolgu maddeleri bayanların güzelleşme serüvenlerinde başrol oynuyor.Senelerin geçmesiyle beraber yüzde de çeşitli kırışıklıklar çizgiler oluşmakta.Bunların çoğu mimik hareketlerine bağlı çizgiler olsada güneşin ve yerçekiminin de etkisini yok sayamayız.

Dolgu botox ile nasıl yapılır ?

Botox ile kombine halinde de uygulanabilen dolgu maddeleri genellikle kollajen veya hyaluronik asit içerirler.Kırışıklıkların altına uygulandığında daha dolgun ve düz bir görüntü sağlayan bu maddelerin geçici olduğunu unutmamak gerekir.

Dudaklara ve yanaklara dolgu nasıl yapılır ?

Dudaklara ve yanaklara uygulanan bu işlem yüzün çöken bölümlerinde de kullanılarak dolgun bir görüntü sağlanabilir.Ancak dolgu maddelerini çok derin kırışıklıklarda kullanmak pek işinize yaramayacaktır.Derin kırışıklıklarda yüz germe operasyonları daha etkili olacaktır.

Dolgu maddelerinin deri tabakaları arasına verilmesi iyi bir sonuç doğuracaktır.Deri altına yapılan uygulama da istenilen sonuç elde edilmeyebilir.

Bu maddelerin kollajen maddelere göre özelliği allerjik hiç bir reaksiyon yapmamasıdır.Hyaluronik asit ile kırışıklıklar istenildiğ igibi giderilebilir,dolgun iri dudaklara kavuşulabilir.

Uygulama 15-20 dakika sürer ve uygulamadan sonra herhangi bir ağrı ya da sızı olmaz.

Genellikle dolgu maddelerini botoksla karıştırırlar fakat ikisinin de etki yolları farklıdır.Ancak gerekli yerlerde birlikte kullanmak çok daha işe yarayıcı olabilmektedir.

Hyaluronik asit ile doku dolgu işlemleride yapılabilmektedir.

Dudak dolgunlaştırıcı işlemler dolgu ve botox uygulaması yaptırmak istiyorsanız önerimiz Op. Dr. Yakup Avşar’dır. Kendisine ulaşmak için 0212 270 09 93 no.lu randevu hattını arayabilirsiniz

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Estetiksiz dudak kalınlaştırma mümkün mü ?

Çok ateşli bir geceden hemen sonra güzel görünme tavsiyeleri