in

Zayıflama Yolları

Zayıflama Yolları

 

 

Kilo verme derdi içinde olan çoğu insan, kolay yollarını arar fakat kilo vermede kolay bir yol yoktur. Hatta bir çok kişi çareyi zayıflama haplarında ararlar. Aslında hem sağlıksız hemde kolay gibi görünsede kesinlikle çözüme ulaştırmayan bir yöntemdir. Zayıflama hapı denilen kimyasal madde insana hem kansorojen madde olarak zarar verdiği gibi hem de yanlış kullanıldığı takdirde ölüme bile yok açabilir. Yani özetlemek gerekirse, o haplar sadece bir süreliğine çözüm, biraz zaman geçtikten sonra eski halinize belki eski halinizden cok farklı bi hale dönüşeceksiniz. Üstelik sağlığınızada verdiğini negatif etki cabası kalacak.

ZAYIFLAMAK, kısa vadede olacak bir şey değildir. Hayatta herşey gibi kilo verme konusunda da çaba göstermek birinci maddedir. Çabalamadan bir hapla yada 3 günlük diyetle asla kilo verilmez. Ayrıca ölmek içinde daha çok gençsiniz!!!

Zayıflama Yolları

Öncelikle sabırlı ve azimli olmak gerekir. Asla pes etmemeniz ve buna inanmanız gerekir.

Evinizde kilo vermeyi düşündüğünüz andan itibaren bütün tartıları ulaşamayacağınız yerlere kaldırınız. Çünkü tartı sizin moralinizi bozabilir ve ümitlerinizi karartabilir.

Kahvaltınızı güzelce yaptıktan sonra acıktığınız anda yemek yemeyin, kendinize 1-2 saat zaman tanıyın.

Son olarakta kalıcı kilo vermek için vazgeçmeden yapmanız gereken ; spordur. Yatmadan 10 dakika ve sabah 15 dakika mutlaka sevdiğiniz bir egzersiz türünü yapın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

En Etkili Diyet

Diyet Kahvaltısı