in

Zayıflama Yöntemleri – Zayıflama İpuçları

Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz size bir kaç zayıflama ipucu vermek isteriz. Kilo vermek istiyorsanız ve bu kiloları vermekte sıkıntı çekiyorsanız, bu ipuçları işinizi görebilir. Bu tavsiyeler sayesinde zayıflarken sağlığınızı da koruyacaksınız. zayıflama ipuçları

Öncelikle yapmanız gereken su tüketimizi artırmak. Günden en az 2,5 litre su içmelisiniz. Yemeklerden en az yarım saat önce ve gece yatmadan önce 2 bardak su içmelisiniz. Böylelikle hem metabolizmanız hızlanır hemde idrar yolları enfeksiyonlarından korunursunuz. Üstelik yemek öncesi su içmek sizi tok tutacağından normalde yediğinizden daha az bir porsiyonla doyarsınız. Su içmek hem bir yandan başağrısı, halsizlik ve yorgunluk gibi sıkıntılarınızı da gidericektir. Çünkü bu sorunların temelinde genellikle hep su içmeyi ihmal etmek yatmaktadır.

Alkol tüketimini azaltmalısınız. Alkol sizin vücudunuzdaki suyu tüketecektir ve yağlanmanıza sebep olacaktır. Alkol içmeyi azaltırsanız hem kendizi daha zinde hissedersiniz hem de daha enerjik olursunuz. Tüketeceğiniz zaman da mayalanmış içkiler yerine sadece içkiler tercih etmelisiniz. Yani bira yerine sek vodka içmelisiniz.

Spor yapın, gün içinde aktif olun. Gün içerisinde aktif olmaya çalışın daha fazla hareket edin, asansör yerine merdiven kullanın, kısa mesafelerde yürümeyi tercih edin. Otururken bacaklarınızı hareket ettirin, bacaklarınızla hafif egzersizler yapın. Akşamları muhakkak yürüyüşe çıkın ve bölgesel zayıflama için şikayetçi olduğunuz bölgeleri çalıştırıcak hareket ettirin.

Yağlı, tuzlu ve şekerli yiyeceklerden uzak durun. Bu belki de yapmakta en çok zorlanacağınız şey olacak ama bunları yapmadan diğer şeyleri yaparsanız kilo vermeniz sekteye uğrar. Bu yiyecekler yerine lifli sebzeler ve ekşi meyveleri tercih ederek daha hızlı kilo verebilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

New Fx15 Bitkisel Zayıflama Hapı Sadece 58 TL

JelX Sıkılaştırıcı ve İnceltici Jel ile Bölgesel Kilolarınızdan Kurtulun