in , , , ,

Zühre Ana Kozolak Macunu Nedir? Şikayetleri Nelerdir? Nereden bulabilirim?

ZÜHRE ANA KOZALAK MACUNU NEDİR? NE İŞE YARAR?

Nefes açma özelliği ile bilinen zühre ana kozalak macunu başta astım ve bronşit hastaları için etki göstermekte ve bu etkiyi sigara kullananlar üzerinde de etkilidir.

Eğer sigarayı artık bırakmak istiyor ancak vazgeçemiyorsanız. Zühre ana kozalak macunu sayesinde sigarayı bırakabilir ve aynı zamanda ciğerlerinizdeki sigaranın etkilerini de yok eder.

Sigarayla birlikte normal solunum  hastalıkları için de etki eder. Astım, bronşit gibi solunum hastalıklarının tedavisi olarak da kullanılabilir.

Nefes darlığı sıkıntısı veya boğaz iltihabı yaşayan kişiler zühre ana kozalak macunu kullanımı dahilinde bu gibi sorunları  ortadan kaldırarak daha rahat ve temiz bir nefes alınmasını sağlar.

Bakanlık tarafından da onaylı olan bu ürün orjinal olup hologramlı bir güvenceye sahiptir. Sigarayı bırakmak isteyen, nefes darlığı çeken, öksürük veya herhangi bir başka boğaz sıkıntısı çeken herkes zühre ana kozalak macununu kullanıp etkisini görebilirler.

ZÜHRE ANA KOZALAK MACUNU ŞİKAYET?

Kullanıcıların olumlu olarak yorum yaptığı bu ürün herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Ancak pek çok kullanıcıdan ise bir kaç olumsuz olarak da yorum yapılmış ve bunu şikayet olarak adlandırmışlardır.

Bu şikayetlerden biri ürünün hologramı ile ilgilidir. Ürünün hologramını okutup ürün hakkında bilgi olarak “ tespit edilemedi” veya “ kayıtlı değil”  en çok kullanıcıyı şüpheye düşüren ise “ taklit “gibi yazıların çıkmasıdır.

Bu yazıların çıkmasının sebebi ise sizin uygun siteden yani orjinal resmi siteden alışveriş yapmadığınız gösterir. Bu gibi durumlar  genelde sahte firmaların bir tuzağıdır.

Bu tarz şikayetlerin dışından zühre ana kozalak macunu kullanıcı yorumları dikkate alındığında ise pek çok kullanıcının bu tarz yorumlar şeklinde yorumları yoktur. Aksine olumlu yorumlar bulunmakta ve hala ürünü kullanmakta olan vardır.

ZÜHRE ANA KOZALAK MACUNU NERDEN BULABİLİRİM?

 İnternet ortamında da satışı yapılan ve genelde eczanelerde de satışı yapılmaktadır. İnternet ortamında fiyatı 68 TL gibi bir fiyatla başlarken eczanelerde ise fiyat belli değildir. Yani eczaneye göre fiyatı değişebilir.

Pek çok kişi eczaneden alırım, elimle , gözümle test ederim düşüncesiyle eczanelere akın etmekte ancak tuzlu fiyatla karşılaşmaktadırlar. Ayrıca her eczane aynı güvenceyi vermez.

İnternetten siparişi verilmesi taktirinde ise kapıda ödeme ile daha rahat bir alışveriş yapabilirsiniz. Aktarlarda satılıyor mu ? sorusuna ise aktarlarda satılması yine eczaneler gibidir. Aktardan aktara değişebilir. Her aktar temin edemeyebilir.

Genelde herkesin kolaylıkla ulaşabileceği tek yer internet siteleridir. Genelde eczane ve aktarlardan daha uygun fiyatta hatta bazı internet siteleri kampanyalı fiyata bile satmaktadır. Sadece fiyat konusunda değil kapıda ödeme yöntemi ile daha güvende bir alış  veriş yapabilirsiniz

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Bitkisel Yağlar Nedir? Zayıflamaya Yarayan Yağlar Hangileridir?

İsveç Şurubu Nedir? Faydaları Nelerdir? Zayıflatır Mı? kullanıcı Yorumları? Ekşi Sözlük? Kadınlar Kulübü?